Autentificare membru
Toggle navigation
Home
Despre
Istoric D2241
Harta Cluburi
Cluburi D2241
Organigrama district
Membership
De ce in Rotary
Admitere in Club
Testul celor 4 Căi
Codul de conduita
Leadership
Fundatia
Despre Fundatia RI
POLIO
Paul Harris Society
Calendar
Evenimente
Documente
YEP
YEP in district 2241
Certificare
Termen lung
Tabere - Regulament
Index tabere
Tabere in Romania
Noua generatie YEP
Termen scurt
Contact
Guvernator
Secretar
Asociatie
District Organization Chart with Photos
Treci la vizualizare listă
<< An anterior
An curent: 2018-2019
Anul următor >>
District Governor
Cristian JURJI
District Governor
TIMIŞOARA RIPENSIS
District Executives
Marian MOCAN
Vice-Guvernor
TIMIŞOARA
Milian SOPOIAN
Immediate PDG
BAIA MARE 2005
Marian Petre NEAGOE
D.G.E
ORADEA
Laura CIUCUR
District Secretary
TIMIŞOARA RIPENSIS
Claudia TÎMPLARU
District Treasurer
TIMIŞOARA RIPENSIS
Petrisor Diculescu
District Administrative Office Coordinator
Constanta CETATEA TOMIS
Daniel TĂNASE
District Trainer
SUCEAVA BUCOVINA
Anamaria Ioana GÎNDILĂ
District Sergeant at Arms
SIBIU CIBINIUM
Cosmin GRAPINI
District Vocational Service Chai
TIMIŞOARA CETATE
District Officers and Directors
Dumitru-Dorin PRUNARIU
Awards and Recognition Committee Chair
BUCUREŞTI
Otto Peter MELTZER
District Community Service Chair
TÂRGU MUREŞ TEKA
Daniel CONDURACHE
District Rotary Foundation Coordination Committee
IAŞI 2000
Viorel BUNEA
District Extension Committee Chair
CLUJ NAPOCA CETĂŢUIE
Marian MOCAN
District Governor Nominee Committee Chair
TIMIŞOARA
Corneliu DINCĂ
District Strategic Planning Chair
CRAIOVA
Claudiu Marian VIZITIU
District Interact Committee Chair
TIMIŞOARA OPERA
Ioana Cristescu
District Rotaract Committee Chair
TÂRGU MUREŞ MARIS
Ştefan CIOCHINARU
District Public Relations Committee Chair
BUCUREŞTI OCTO
Bucur Milancovici
District Programs Chair
ARAD
Marian Petre NEAGOE
District Membership Development Committee Chair
ORADEA
Ovidiu Valeriu COS
District International Service Chair
ALBA IULIA
Gabriela PUȘKAȘ
District New Generation Committee Chair
TIMIŞOARA CETATE
Tudorel POPESCU
District New Generation Committee Co Chair
PITEŞTI
Adrian STAN
District Rotakid Committee Chair
PITEŞTI
Maria TANASĂ
District Rotakid Extension Chair
TIMIŞOARA RIPENSIS
Alexandru-Constantin IOTE
District Rotary Friendship Exchange Chair
ALEXANDRIA
Cristina VOINA
District Youth Exchange Chair
ALBA IULIA
Lia Lucia EPURE
District Rotary Identity NewsLetter Committee
TIMIŞOARA
Daniel-Radu POPESCU
District Representative of the RI Legislative Comm
BUCUREŞTI
Olivia Nitescu
District Coordinator Basic Education and Literacy
DEVA CASTRUM
Inga ALBU
District Resource Group Basic Edu and Literacy
CHIŞINĂU
Assistant/Area Governors
Cornel JURCA
Arad,Arad Cetate,Jimbolia,Buzias,Lugoj
TIMIŞOARA RIPENSIS
Marius Ionascu
Oradea,Oradea 1113,Baile Felix
ORADEA
Cornel CUŞNER
Baia Mare,Baia Mare 2005,Satu Mare
BAIA MARE 2005
Adrian Constantin SACHELARIE
Iasi,Iasi 2000,Iasi Curtea Domneasca,Iasi Copou
IAŞI
Laurenţiu Butiri
Zalau,Huedin,Marghita
ZALAU
Vasile POPA
Vaslui,Husi,Barlad
VASLUI
Sorin SFERLE
Alexandria,Giurgiu,Calarasi
ALEXANDRIA
Horea VIŞOIU
Timisoara,Cetate,Opera,Cosmopolitan,Ripensis
TIMIŞOARA
Adela Hilda ONUTU
Cluj,SAMVS,Cetatuie,Visio,Parc,Transilvania
CLUJ NAPOCA CETĂŢUIE
Gavrilă VASILE
Turda,C Turzii,Aiud,Teius,Abrud
TURDA
Danut IVINIS
Alba Iulia,Civitas,Sebes,Deva Castru,Brad,Deva
ALBA IULIA
DRAGOS PETRESCU
Ploiesti,P2000,Targoviste,Slobozia,Buzau
TÂRGOVIŞTE
Dumitru Margeloiu
Tg.Jiu,Petrosani,Dr.Tr.Severin,Hunedoara
TÂRGU JIU
Gabriela Goncescu
Onesti,Bacau,Focsani
ONEŞTI
Veaceslav Cebotari
Chisinau,Centru,Cosmopolitan,Cahul
CHIŞINĂU CENTRU
Dumitru Sever CIUBUCĂ
Roman,P Neamt 2005,PN Camina
PIATRA NEAMT 2005
Luiza Cala CALAIDJOGLU
Mangalia,Constanta,Cet Tomis,Pontus Eux,Yachting
MANGALIA
Costinel Daniel RISTACHE
Resita,Caransebes,Hateg
Resita
Violeta OLTEAN
TgMures,Maris,Renasterea,TEKA,Reghin
TÂRGU MUREŞ MARIS
Claudiu Vasile GAVREA
Sibiu,Cibinum,Blaj,Sighisoara
RC SIBIU
Dănuţ IURCA
Sighet,Borsa,Viseu,B Mare,B Mare,S Voievodal
SIGHETU MARMAŢIEI VOIEVODAL
Ioan Dan CUŞNIR
Suceava,Botosani,CL Moldovenesc,Vatra Dornei
SUCEAVA BUCOVINA
Z. Attila JESZENSZKY
Sf.Gheorghe,Sovata,Tg.Secuiesc,Odorhei Sec,Sovata
TÂRGU MUREŞ TEKA
Maria-Luminița POPA
Brasov,Kronstadt,Burg,Sinaia
BRASOV
Doru Octavian PARASCHIV
Rm.Valcea,Cozia,Slatina,Pitesti,Craiova
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
Radu ZERNOVEANU
Bucuresti - toate Cluburile
BUCUREŞTI
Mircea CORĂBEAN
Gherla,Nasaud,Bistrita,Nosa,Dej
GHERLA
Eugen STAMATE
Galati,Dunareade Jos,Vigoris,Donaris,Braila,Tulcea
GALAŢI DUNAREA DE JOS